Unimog specjalistyczny pojazd terenowy

  • Home
  • Unimog specjalistyczny pojazd terenowy

Unimog

Sprzedaż i serwis

Unimogi używane terenowe pojazdy specjalne

Unimog to solidny pojazd użytkowy z napędem na wszystkie koła i ekstremalną podatnością na skręcanie, dlatego ma przewagę nad innymi pojazdami w trudno dostępnym terenie. Unimog to pojazd i narzędzie w jednym. Dzięki redukującemu przełożeniu terenowemu możliwe jest pokonywanie wzniesień o nachyleniu nawet do 100%.

W naszej ofercie znajdziesz Unimogi używane  spełniające zróżnicowane wymagania. Posiadamy pojazdy specjalne używane w gospodarce komunalnej, energetyce oraz rolnictwie.

Unimog do zastosowań komunalnych wykonuje zadania z zakresu utrzymania dróg i transportu. Świetnie sprawdza się na terenie powodziowym, ponieważ pokonuje wodę o głębokości do 1,20 metra, potrafi pracować w trudnym terenie.

Opcjonalna 2-obwodowa hydraulika do zastosowań komunalnych pozwala obsługiwać jednocześnie różne wymienne elementy osprzętu i zabudów. Zimą Unimog może stosowany jako pług śnieżny i automatyczna posypywarka w zimowym utrzymaniu dróg. Możliwość montażu skrzyń ładunkowych i zabudów kufrowych przyczyni się do letniego utrzymanie dróg. Przygotowana konstrukcja podłogowa pod zabudowy specjalne pozwala nam na dostosowanie pojazdu specjalnego do Twoim preferencji.

Wozy operacyjne szybkiego reagowania stają przed coraz większymi wyzwaniami. Unimog straż i Unimog karetka, a także Unimog wojsko mają potencjał i możliwości pracy w najtrudniejszych warunkach: jako pojazd transportowy przewożący załogę, materiały, narzędzia i sprzęt. Na miejscu sprawdzi się jako pojazd gaśniczy, do sprzątania lub ewakuacyjny.

W sektorze energetycznym Mercedes-Benz Unimog używany to profesjonalne narzędzie, wydajny pojazd transportowy i mobilny warsztat. Dojedzie prawie wszędzie, ze wszystkim co jest potrzebne na miejscu. Unimog spełnia trudne wymagania sektora energetycznego w naprawach i konserwacjach sieci energetycznych.

Unimog jako pojazd rolniczy – dzięki solidnemu układowi napędowemu i ekstremalnej podatności skrętnej ma przewagę w trudno dostępnym terenie. Dzięki automatycznemu układowi regulacji ciśnienia powietrza w oponach, posiada doskonałą trakcję, a podczas jazdy chroni glebę z kosiarkami. Unimog w rolnictwie spełnia różnorodne role pomocnicze bez uszczerbku dla wydajności. 

Unimog jest niezwykle wszechstronnym pojazdem specjalnym. Może wykonywać różnorodne zadania na drodze i w terenie.