O Firmie

Od 1998

Wszystko zaczęło się od pasji...

Witamy w Martruck

Nasza firma od 25 lat zajmuje się sprzedażą samochodów specjalnych i ciężarowych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i obecność w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy wyłącznym dealerem zabudów Autobren w Polsce. Oferujemy również najem pojazdów specjalnych oraz serwis pojazdów ciężarowych, komunalnych i zabudów specjalnych.

Założycielem firmy jest Marek Pazurkiewicz, pasjonat motoryzacji, już od najmłodszych lat interesował się samochodami. Będąc nastolatkiem zbierał modele i plakaty, marzył o założeniu własnej firmy motoryzacyjnej.

Swoją karierę w branży automotive rozpoczął już podczas studiów. Poprzez determinację i upór sukcesywnie budował swoją ścieżkę kariery.  Kompetencje i doświadczenie zdobywał w salonie Mercedenz-Benz Bielsko-Biała, Mercedenz-Benz Katowice. Współpracował również z Mercedes-Benz Grupa Zasada w Bielsku-Białej. Wielokrotnie uzyskał tytuł najlepszego sprzedawcy w Polsce.

Marzenia, pasja i ambicje sprawiły, że w 1998r. powstała firma Merc-Pol, która rozwijała się i przekształcała, aby po ponad 25 latach istnienia już jako Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne być postrzeganą jako rzetelna i godna zaufania firma, czego efektem są liczne nagrody, wyróżnienia oraz uznanie Klientów.

Produkcja beczek asenizacyjnych do pojazdów specjalnych Martruck

Martruck Pojazdy Specjalne świadczy usługi z zakresu sprzedaży i wynajmu pojazdów specjalistycznych. W naszej ofercie są pojazdy komunalne, śmieciarki, wozy asenizacyjne, hakowce, bramowce, wywrotki, a także zabudowy do pojazdów specjalnych. Rozszerzamy swoje usługi o sprzedaż ekonomicznych samochodów elektrycznych, które spełnają normy europejskie. Pojazdy elektryczne posiadają kompaktowe, stosunkowo niewielkie rozmiary dzięki czemu idealnie sprawdzają się w centrach miast o dużym zagęszczeniu ulic. 

Świadczymy usługi serwisowe pojazdów komunalnych, zajmujemy się naprawą i przeglądami pojazdów. Serwisujemy zarówno pojazdy bazowe, jak i zabudowy pojazdów specjalnych. 

 

Najważniejsza dla nas jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta. Dążymy do tego, by klient z pomocą naszych fachowców i pasjonatów motoryzacji wybrał pojazd, spełniający jego oczekiwania. Wspieramy w zakupie podczas całego procesu transakcyjnego. Pomagamy w uzyskaniu finansowania oraz ubezpieczenia pojazdu. Zapewniamy dobrą obsługę posprzedażową, która obejmuje wsparcie techniczne, pomoc w ewentualnych reklamacjach oraz informowanie o aktualizacjach i atrakcyjnych ofertach cenowych.

Od 2023r. firma znajduje się na terenie Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Współpracujemy z Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing, którego celem jest zbudowanie platformy wymiany i współpracy między przedsiębiorstwami a instytucjami edukacyjnymi i naukowymi. Martruck Pojazdy Specjalne uczestniczy również w pilotażowym projekcie zrównoważonej transformacji GreenSME. Projekt ten będzie odpowiedzią na nadchodzące wyzwania zrównoważonego rozwoju.

Odpowiadając na wyzwania jakie stawia przed nami zmieniający się świat, staramy się być firmą odpowiedzialną zarówno ekologicznie, jak i ekonomicznie. Stawiamy na przedsiębiorczość, wiedzę i rozwój. Dlatego jednym z obszarów zainteresowań naszej firmy jest rozwój regionu i jego mieszkańców. Współpracujemy z Wojewódzkim Urzędem Pracy, Śląskim Centrum Przedsiębiorczości oraz Agencją Rozwoju Przemysłu.

Jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania z 25 letnim doświadczeniem. Widocznym efektem tych działań są liczne wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymała nasza firma. Nieustannie się rozwijamy, stawiając na współpracę, nowe usługi i nowości rynkowe pojazdów specjalnych. Dodatkowo nasze usługi świadczymy już nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie całej Europy. Stopniowo, ale sukcesywnie wchodzimy na rynek czeski i słowacki. Oferujemy sprzedaż pojazdów specjalnych w Czechach, nawiązujemy współpracę z wieloma przedsiębiorstwami świadczącymi usługi komunalne na Słowacji.

Czym się wyróżniamy

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie

Od 1998 roku działamy w branży motoryzacyjnej. Naszą firmę tworzą pasjonaci. Stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy otwarci na potrzeby i życzenia klientów. Na sprzedaż samochodów ciężarowych patrzymy szeroko, nie ograniczając się tylko do transakcji, ale gwarantując pełne wsparcie na każdym etapie zakupu.
Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku
25 lat doświadczenia
Tyle liczy nasza flota samochodów oferowana w ramach najmu pojazdów specjalnych.
100+ pojazdów
W całej naszej historii zawarliśmy wiele transakcji z zadowolonymi klientami.
4500+ sprzedanych pojazdów
Działamy kompleksowo, oferując sprzedaż, wynajem, serwis, finansowanie.
Wszechstronność

Współpraca

Nasze marki

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dealerem zabudów Autobren

Jesteśmy jedyną w Polsce firmą oferującą zabudowy pod pojazdy specjalne marki Autobren. To wysokiej jakości, nowoczesne śmieciarki oraz zamiatarki.

 

Oferta naszej firmy to również pojazdy specjalne – wozy asenizacyjnych, do produkcji których wykorzystujemy podwozia renomowanych marek. Współpracujemy z takimi firmami, jak Mercedes-Benz, Man, Volvo, Daf, Iveco, Scania czy Mitsubishi.

Martruck

Poznaj

Nasz Zespół

Martruck Pojazdy Specjalne to zespół pasjonatów i fachowców, którzy poprzez swoje zaangażowanie i swoją postawę wpływają na jakość realizacji swoich zadań i zamierzonych celów. 

 

Zatrudniamy wspaniałych i kompetentnych ludzi, którzy wnoszą nową energię, wiedzę, doświadczenie i wspomagają dalszy rozwój firmy.

Marek Pazurkiewicz

Prezes Zarządu​

Anna Żyglińska

Dyrektor ds. administracyjnych i projektowych

ed.kcurtram.sedecrem@aksnilgyz.anna

Barbara Mola

Dyrektor ds. dystrybucji i logistyki

ed.kcurtram.sedecrem@alom.arabrab

Rafał Józefowicz

Kierownik działu dystrybucji i logistyki

ed.kcurtram.sedecrem@zciwofezoj.lafar

Paweł Gil

Kierownik działu sprzedaży

ed.kcurtram.sedecrem@lig.lewap

Paweł Rubisz

Dyrektor regionalny Północna i Centralna Polska

ed.kcurtram.sedecrem@zsibur.lewap

Marek Puzia

Dyrektor regionalny Południowa Polska

ed.kcurtram.sedecrem@aizup.keram

Robert Mesjasz

Dyrektor regionalny Zachodnia Polska


ed.kcurtram.sedecrem@zsajsem.trebor

Zostańmy w kontakcie

Napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszego pojazdu.
Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne
ed.kcurtram.sedecrem@ofni