Najem

Wypożyczalnia

Oferta

Najem pojazdów specjalnych

Posiadamy flotę 50 pojazdów przeznaczonych na wynajem krótko- i długoterminowy.

Najem samochodów specjalnych to doskonała opcja dla klientów, którzy nie chcą inwestować w zakup samochodów specjalnych. W naszej wypożyczalni można skorzystać z szerokiej floty pojazdów na krótszy i dłuższy termin.

Oferujemy najem pojazdów specjalnych, takich jak:

śmieciarki,

– hakowce,

zamiatarki,

szambowozy,

– pojazdy do utrzymania dróg,

– inne pojazdy ciężarowe. 

Wszystkie te pojazdy jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb i wymogów konkretnej branży i konkretnej firmy. Dzięki temu z odpowiednio wyposażonym pojazdem zadbasz o terminowe realizacje bieżących oraz jednorazowych zleceń.

Jakie są zalety najmu samochodów specjalnych? Możemy do nich zaliczyć:

– brak ryzyka w przypadku spadku wartości pojazdu,

– brak problemów z późniejszą odsprzedażą samochodu,

– kompleksowa obsługa wypożyczonego taboru,

– brak kosztów kredytu lub zamrożenia kapitału na zakup floty,

– możliwość powiększania lub zmniejszania floty zgodnie z rzeczywistymi potrzebami,

– punktualna odpowiedź na coraz powszechniejsze żądania ze strony administracji publicznej dotyczące zrównoważonego rozwoju,

– brak dodatkowych kosztów zarządzania i utrzymania (nie licząc zakupu paliwa i ewentualnych opłat drogowych).

W naszej flocie znajduje się 50 specjalistycznych pojazdów, spełniających normy emisji spalin EURO 4, EURO 5 oraz EURO 6. Są to samochody ubezpieczone, nie tylko w zakresie OC, posiadają również  AC i Assistance. W ramach najmu pojazdów specjalnych oferujemy pełną obsługę serwisową obejmującą m.in. przeglądy techniczne, naprawy oraz pomoc w przypadku awarii na drodze.

Oferujemy:

– wynajem krótkoterminowy na okres od 1 do 12 miesięcy – sprawdzi się w przypadku firm wykonujących cykliczne prace sezonowe z możliwością rezerwacji wynajmu w ustalonych z góry odstępach czasu, w fazach konserwacji i napraw posiadanych pojazdów, do nietypowych wydarzeń, takich jak zbieranie śmieci i sprzątanie na imprezach i targach, dla kurortów nadmorskich, górskich gdzie w określonym czasie bardzo zwiększa się liczba ludności;

– wynajem długoterminowy na okres powyżej 12 miesięcy – to rozwiązanie idealne dla firm posiadających stałe zlecenia w ramach branży wodno-kanalizacyjnej oraz transportowej, w ramach najmu pojazdów specjalnych na dłuższy okres można liczyć na korzystne ceny i stałe wsparcie serwisowe.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, utrzymania dróg, jak również budowlanej oraz transportowej!