Od 1998

To wszystko zaczęło się od pasji...

Witamy w Martruck

Założyciel firmy Pan Marek Pazurkiewicz jest pasjonatem motoryzacji, od najmłodszych lat interesował się samochodami. Już jako nastolatek zbierał modele i plakaty, marzył o założeniu własnej firmy motoryzacyjnej.

W czasie studiów rozpoczął pracę w salonie TOYOTA, po czym swoje kompetencje rozwijał w salonie Mercedes Benz Bielsko-Biała wielokrotnie uzyskując tytuł najlepszego sprzedawcy w Polsce.
Ambicje Prezesa skłoniły do kolejnego kroku zawodowego, czyli założenia w 1998 roku własnej firmy o nazwie Merc-Pol, która przekształcała się, aby po ponad 25 latach istnienia już jako Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne być postrzeganą jako rzetelna i godna zaufania firma, czego efektem są liczne nagrody, wyróżnienia oraz uznanie Klientów.

Pan Prezes Marek Pazurkiewicz jest osobą pracowitą, obowiązkową i sumienną, konsekwentnie dąży do obranego celu.
Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. W wolnym czasie lubi aktywny wypoczynek pływa i jeździ na rowerze.

Nasza firma od 25 lat zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych. Jesteśmy wyłącznym dealerem zabudów Autobren w Polsce. Oferujemy również najem pojazdów specjalnych oraz serwis pojazdów ciężarowych.Najważniejsza dla nas jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta. Dążymy do tego, by nasz klient z pomocą fachowców i pasjonatów motoryzacji wybrał najlepszy samochód, spełniający jego oczekiwania. Wspieramy w zakupie, ale również w procesie uzyskania finansowania takiej inwestycji oraz ubezpieczenia samochodu. Zajmujemy się również naprawą i przeglądami pojazdów, oferujemy również pomoc drogową.
Naszą misją jest perfekcyjna obsługa klienta, tak by odpowiadać na wszystkie jego potrzeby. Pomagamy na każdym etapie sprzedaży samochodów specjalnych. Zadowolenie naszych klientów i dopasowanie się do jego wymogów jest naszym priorytetem.Doradzimy, jak wybrać samochód, tak by sprawdził się w Twój branży. Weźmiemy pod uwagę koszty eksploatacji. Podpowiemy, jak uzyskać finansowanie na zakup pojazdu. Pomożemy również w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Oferujemy także najem samochodów specjalnych oraz usługi leasingu. Wszystko po to, by każdy klient znalazł u nas coś dla siebie.
Jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania. Ciągle się rozwijamy, stawiając na nowe usługi. Od 25 lat pracujemy nad tym, by dostarczać klientom wszystkiego, czego potrzebują. Dążymy do tego, by można było u nas uzyskać pełne wsparcie w zakresie zakupu samochodów specjalnych od A do Z.Widocznym efektem tych działań są liczne wyróżnienia i nagrody, jakie otrzymała nasza firma. Rozszerzamy naszą działalność. Nasze usługi świadczymy już nie tylko na terenie Polski, ale również w innych krajach. Chcemy, by pasjonaci motoryzacji u nas czuli się, jak u siebie, znajdując rozwiązania z zakresu sprzedaży i najmu pojazdów specjalnych
Martruck samochody specjalne

Czym się wyróżniamy

Profesjonalizm

Od 1998 roku działamy w branży motoryzacyjnej. Naszą firmę tworzą pasjonaci. Stawiamy na profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy otwarci na potrzeby i życzenia klientów. Na sprzedaż samochodów ciężarowych patrzymy szeroko, nie ograniczając się tylko do transakcji, ale gwarantując pełne wsparcie na każdym etapie zakupu.
Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku
25 lat doświadczenia
Tyle liczy nasza flota samochodów oferowana w ramach najmu pojazdów specjalnych.
50+ pojazdów
W całej naszej historii zawarliśmy wiele transakcji z zadowolonymi klientami.
100+ sprzedanych pojazdów
Działamy kompleksowo, oferując sprzedaż, wynajem, serwis, finansowanie.
Wszechstronność

Współpraca

Nasze marki

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dealerem zabudów Autobren

Współpracujemy także z takimi firmami, jak Mercedes-Benz, Man, Volvo, Daf, Iveco, Scania czy Mitsubishi.
Sprzedaż i wynajem pojazdów specjalnych oraz ciężarowych, serwis – Martruck