Wynajem samochodów specjalnych

Tych z Państwa, którzy szukają profesjonalnych pojazdów bez konieczności dokonywania ich zakupu, zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni krótko- i długoterminowej.

 

Umowa dopasowana do potrzeb Twojej floty

Wychodząc naprzeciw szczególnym zapotrzebowaniom branż, które na co dzień obsługujemy, oferujemy Państwu wynajem samochodów specjalnych - śmieciarek, hakowców i innego typu pojazdów ciężarowych, na dowolny okres czasowy. Dzięki temu mogą Państwo terminowo realizować wszystkie bieżące zlecenia, jak również jednorazowe zadania wymagające posiadania odpowiednio wyposażonego pojazdu.

Korzystając z opcji wynajmu śmieciarki, hakowca czy samochodu specjalnego do utrzymywania dróg nie interesuje Państwa ryzyko związane z utratą ich wartości czy też późniejsza odsprzedaż używanego pojazdu na rynku wtórnym.


Kompleksowa obsługa wypożyczonego taboru

Nasze pojazdy ubezpieczone są nie tylko w zakresie OC, lecz także AC i Assistance. Zapewniamy ponadto pełną obsługę serwisową obejmującą m.in. przeglądy techniczne, naprawy oraz pomoc w przypadku awarii na drodze.

Jedyny dodatkowy koszt jaki Państwo ponoszą przy wynajmie hakowców, śmieciarek oraz samochodów specjalnych pozostałych typów to koszt paliwa i ewentualnych opłat drogowych.

Proponujemy nowoczesne pojazdy ciężarowe z różnego typu nadwoziami oraz kompletny i przy tym elastyczny pakiet usług dopasowany do potrzeb Państwa firmy.


Zapraszamy do współpracy firmy z branży komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, utrzymania dróg, jak również budowlanej oraz transportowej!