Sprzedaż samochodów specjalnych

 • Home
 • Sprzedaż samochodów specjalnych

Specjalna flota

Oferta

Sprzedaż pojazdów specjalnych

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy specjalne, nowoczesne i profesjonalne.

Prowadzimy sprzedaż samochodów ciężarowych przygotowanych dla branż wymagających profesjonalnych rozwiązań. Są to pojazdy nowe i używane, renomowanych marek, sprawdzone i gotowe do pracy. Zapewniamy nie tylko nowoczesne samochody, ale zajmujemy się ich dostosowaniem do branży konkretnego klienta.

Pomożemy w zbudowaniu lub uzupełnieniu floty pojazdów – dzięki temu każde Twoje zlecenie – stałe czy jednorazowe – będzie zrealizowane na czas i bez komplikacji.

Nie tylko sprzedajemy samochody, ale oferujemy kompleksową obsługę każdego klienta. Wspieramy w wyborze marki, dopasowaniu poszczególnych elementów wyposażenia, przez organizację finansowania i ubezpieczenia aż po usługi serwisowe.

Sprzedaż pojazdów specjalnych prowadzimy od 25 lat. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na nasz profesjonalizm i fachowość w kompletowaniu zestawów samochodów ciężarowych. Dopasowujemy je do Twoich możliwości finansowych. Oferujemy:

– zestawy składające się z podwozia i zabudowy,

– poleasingowe podwozia,

– nieeksploatowane wcześniej same zabudowy.

Prowadzimy sprzedaż samochodów specjalnych zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Wszystkie pojazdy przed dostarczeniem ich klientom poddajemy gruntownym przeglądom i kontrolom przez profesjonalnych i doświadczonych mechaników.

Sprawdź także, jak możemy pomóc Twojej firmie sfinansować lub ubezpieczyć nowe pojazdy specjalne, które już wkrótce dołączą do Twojej floty!

Posiadamy duży wybór samochodów w zależności od Państwa potrzeb:

 • śmieciarki
  jednokomorowe z bocznym, tylnym lub przednim załadunkiem,
  wielokomorowe, które pozwalają na zbiórkę kilku rodzajów odpadów jednocześnie.
 • hakowce/HDS
 • bramowce
 • zamiatarki
 • pojazdy asenizacyjne
 • wywrotki:
  tylnozsypowe – są one przeznaczone na pojazdy 3 i 4 osiowe o dopuszczalnej masie 26-32t.
  ciężkie – przeznaczone na pojazdy 3 i 4 osiowe o dopuszczalnej masie całkowitej 26-32t.
  półciężkie – przeznaczone są na pojazdy 3 osiowe o dopuszczalnej masie całkowitej 18-26t.
  lekkie – przeznaczone są na pojazdy 2 osiowe o dopuszczalnej masie całkowitej 6,5-18t.
  ultralekkie – wywrotka typu ultralekkiego przeznaczona jest na pojazdy 2 osiowe o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5-6,5t.
 • pojazdy do zbiórki selektywnej posiadające skrzynię ładunkową podzieloną przegrodami na poszczególne frakcje odpadów: papier, szkło, plastik.