Sprzedaż samochodów specjalnych

  • Home
  • Sprzedaż samochodów specjalnych

Profesjonalna flota

Oferta

Sprzedaż

W naszej ofercie znajdziesz pojazdy specjalne, nowoczesne i profesjonalne.

Prowadzimy sprzedaż samochodów ciężarowych przygotowanych dla branż wymagających profesjonalnych rozwiązań. Są to pojazdy nowe i używane, renomowanych marek, sprawdzone i gotowe do pracy. Zapewniamy nie tylko nowoczesne samochody, ale zajmujemy się ich dostosowaniem do branży konkretnego klienta.
Pomożemy w zbudowaniu lub uzupełnieniu floty pojazdów – dzięki temu każde Twoje zlecenie – stałe czy jednorazowe – będzie zrealizowane na czas i bez komplikacji. Nie tylko sprzedajemy samochody, ale oferujemy kompleksową obsługę każdego klienta. Wspieramy w wyborze marki, dopasowaniu poszczególnych elementów wyposażenia, przez organizację finansowania i ubezpieczenia aż po usługi serwisowe.

Sprzedaż pojazdów specjalnych prowadzimy od 25 lat. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na nasz profesjonalizm i fachowość w kompletowaniu zestawów samochodów ciężarowych. Dopasowujemy je do Twoich możliwości finansowych. Oferujemy:

– zestawy składające się z podwozia i zabudowy,

– poleasingowe podwozia,

– nieeksploatowane wcześniej same zabudowy.

Prowadzimy sprzedaż samochodów specjalnych zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Wszystkie pojazdy przed dostarczeniem ich klientom poddajemy gruntownym przeglądom i kontrolom przez profesjonalnych i doświadczonych mechaników.

Sprawdź także, jak możemy pomóc Twojej firmie sfinansować lub ubezpieczyć nowe pojazdy specjalne, które już wkrótce dołączą do Twojej floty!