Utrzymanie dróg – Zamiatarki

  • Home
  • Utrzymanie dróg – Zamiatarki

Utrzymanie dróg

Oferta

Zamiatarki

Wśród naszej floty znajdziesz nowoczesne zamiatarki, czyszczące drogi, chodniki i pasy startowe.

Zamiatarki to pojazdy przeznaczone do utrzymania czystości na drogach za pomocą specjalnych szczotek. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne pojazdy specjalne marki Autobren. Są to zamiatarki o pojemności zabudowy od 4 m³ do 8 m³. Umożliwiają zamiatanie zarówno prawą, jak i lewą stroną, posiadają także szczotki czołowe.

Zabudowa zamiatarek jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Pojazdy gwarantują wysoką prędkość zamiatania (do 20 km/h). Zostały wyposażone w wydajne dysze zraszające oraz dyszę ssącą do ręcznego zbierania liści.

Zamiatarki posiadają zbiornik na wodę o pojemności 1 900 – 2 000 litrów, silnik zabudowy Stage 5 oraz turbinę o wydajności 20 000 m³/h. Są to pojazdy spełniające wymagane normy – otrzymały certyfikaty potwierdzające ich jakość PM10 oraz ISO 9001.

W stałej ofercie prowadzimy sprzedaż następujących pojazdów specjalnych tego typu:

– małych zamiatarek kompaktowych przeznaczonych do zamiatania chodników, parkingów, wąskich uliczek oraz hal przemysłowych. Duża moc ssąca wpływa na ich uniwersalne zastosowanie, natomiast małe gabaryty na zwrotność zamiatarek;

– dużych zamiatarek kompaktowych – idealnych do sprzątania szerokich powierzchni jezdni, placów, parkingów. Bardzo duża moc ssąca pozwala na realizację najtrudniejszych zadań. Zamiatarki posiadają rozwiązanie polegające na wydalaniu zużytego powietrza przez specjalną komorę rozprężającą, co gwarantuje niską emisję hałasu. System recyrkulacji zasysanego powietrza znacząco redukuje kurzenie, czego wynikiem jest małe zapotrzebowanie na wodę.