Utrzymanie dróg

Zamiatarki

W stałej ofercie posiadamy:

  • Małe zamiatarki kompaktowe

Idealnie nadają się do zamiatania chodników, parkingów, wąskich uliczek oraz hal przemysłowych. Duża moc ssąca wpływa na ich uniwersalne zastosowanie, natomiast małe gabaryty na zwrotność zamiatarek.

  • Duże zamiatarki kompaktowe

Są idealne do zamiatania szerokich powierzchni jezdni, placów, parkingów. Bardzo duża moc ssąca pozwala na realizację najtrudniejszych zadań. Zamiatarki posiadają rozwiązanie polegające na wydalaniu zużytego powietrza przez specjalną komorę rozprężającą, co gwarantuje niską emisję hałasu. System recyrkulacji zasysanego powietrza znacząco redukuje kurzenie, czego wynikiem jest małe zapotrzebowanie na wodę.

Pługo posypywarki

Zapraszany do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pojazdów do zimowego utrzymania dróg, wyposażonych w wysokiej klasy solarko-piaskarki, które mogą zostać zamontowane na różnych nośnikach, skrzyni samochodu, wywrotkach, pojazdach hakowych bądź bramowcach.

 

Oferowane przez nas pojazdy wyposażone są w niezawodny, zdalnie sterowany osprzęt roboczy, jak pługi odśnieżne do spychania zalegającego śniegu solarko-piaskarki zapewniają dokładny posyp nawet w bardzo trudnych warunkach. Charakteryzują się intuicyjną obsługą i niezawodnością. Maszyny komunalne doskonale sprawdzają się przy zastosowaniu z piaskiem, solą, czy też innymi, specjalnymi środkami uszorstniającymi.

 Pojazdy 3 osiowe pod zabudowę do zimowego utrzymania dróg

Polewarki

Posiadamy w swojej ofercie polewarki, które stosowane są do zmywania powierzchni jezdni po uprzednim jej oczyszczeniu. Przydatność polewarek ma szczególne znaczenie w gorące, suche dni przy dużym zapyleniu nawierzchni. Polewarki wyposażone są w specjalne wysokociśnieniowe dysze oraz listwę zraszającą, która dokładnie zmyje wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni jezdni, placu przy użyciu wody.

Pojazdy do remontu dróg