Sprzedaż samochodów specjalnych

Wspólnie zbudujemy lub uzupełnimy flotę Państwa firmy tak, by realizacja stałych, jak i pojedynczych zleceń mogła przebiegać zawsze terminowo, bez najmniejszych komplikacji.

Oferujemy na sprzedaż nowe i używane pojazdy - ciężarówki oraz samochody specjalne, dedykowane branżom wymagającym profesjonalnych rozwiązań. Gwarantujemy elastyczne podejście oraz fachowe wsparcie – od wyboru marki po dopasowanie poszczególnych elementów wyposażenia do Państwa oczekiwań.

 

Nowe i używane pojazdy

Sprzedaż ciężarówek i samochodów specjalnych w naszej firmie odbywa się w oparciu o wieloletnie doświadczenie w kompletowaniu różnego typu zestawów. W zależności od Państwa potrzeb i możliwości finansowych możemy zaproponować zestawy składające się z podwozia i zabudowy w pełni pochodzące zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Możliwy jest jednak także zakup np. poleasingowego podwozia oraz nieeksploatowanej wcześniej zabudowy.

Bardzo poważnie traktujemy sprzedaż nowych i używanych pojazdów. Samochody specjalne i ciężarówki, które zakupią Państwo za pośrednictwem naszej firmy, to zawsze gruntownie sprawdzone przez naszych mechaników, gotowe do pracy auta.

Sprawdź także, jak możemy pomóc Twojej firmie sfinansować lub ubezpieczyć nowy nabytek, który już wkrótce dołączy do Twojej floty!