O nas

Prezes Firmy Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Pan Marek Pazurkiewicz prywatnie pasjonat motoryzacji, z tą branżą związał swoją drogę zawodową. Karierę rozpoczął w 1994 roku roku w Mercedes Benz Bielsko-Biała na stanowisku sprzedawcy. Kilkukrotnie uzyskał tytuł najlepszego sprzedawcy pojazdów Mercedes Benz w Polsce. Pomagał w rozwoju działów sprzedaży w kilku polskich salonach dealerskich Mercedes Benz. Rozwijając swoją pasję w 1998 roku zaczął kierować Firmą Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne. Działania Firmy skupiają się na kompleksowej obsłudze Klienta. Ważna jest pomoc w wyborze odpowiedniego samochodu, który będzie spełniał oczekiwania. Istotnym elementem pracy jest pokazanie możliwości sfinansowania zakupu pojazdu. W tym momencie praca się nie kończy. Ważnym jest dopasowanie odpowiedniego ubezpieczenia i pomoc serwisowa.

 

Działając 20 lat na rynku zarząd i pracownicy Firmy dokładają wszelkich starań by poszerzyć grono zadowolonych Klientów. Dlatego zajmujemy się pomocą w zakupie pojazdu nie tylko na terenie kraju, ale także poza granicami Polski.

 

 

Firma Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne dała się poznać jako rzetelna i godna zaufania, czego widocznym efektem są liczne wyróżnienia i nagrody.