ESAGONO N1 poj. elektryczne

  • Home
  • ESAGONO N1 poj. elektryczne

Esagono

Sprzedaż i serwis

ESAGONO N1 kompaktowe i ekologiczne pojazdy elektryczne

Dbając o dobro naszej planety oraz jako firma uczestnicząca w projekcie GreenSME wprowadziliśmy do naszej oferty bezemisyjne ESAGONO N1 pojazdy elektryczne. Pojazd elektryczny ESAGONO nie emituje CO2, dlatego wspiera ochronę terenów zielonych.

Idealnie sprawdza się przy dużym natężeniu ruchu w centrach miast oraz w obiektach logistycznych i przemysłowych.

Pojazdy ESAGONO projektowane i produkowane są od podstaw jako pojazdy elektryczne, są w pełni ekologiczne i zgodne z obowiązującymi przepisami UE. Posiadają homologację N1, a także przystosowane są do ruchu prawostronnego. Dodatkowo parametry te umożliwiają płynną pracę wewnątrz magazynów i łatwe poruszanie się nawet po pagórkowatych ścieżkach.

ESAGONO n1 pojazdy elektryczne Martruck Bielsko-Biała

ZASTOSOWANIE W OBSZARACH ZIELONYCH

Samochód kompaktowy Esagono dzięki swoim rozmiarom może być stosowany w zamkniętych przestrzeniach, takich jak szklarnie, a także może pracować na obszarach chronionych i uprawach bez utraty jakości produktu. Sprawdzi się na obszarach zielonych, z takim zastosowaniem jak: szklarnie i sklepy z roślinami, nawadnianie, prace ogrodowe, parki dzikiej przyrody i ogrody botaniczne, sady i winnice, rolnictwo organiczne, obszary chronione WWF, rezerwaty przyrody, pola kwiatowe, usługi środowiskowe.

POJAZD ELEKTRYCZNY W  USŁUGACH KOMUNALNYCH

Pojazdy elektryczne ESAGONO posiadają kompaktowe rozmiary i mały promień skrętu, dzięki temu świetnie nadają się do ruchu w centrach miast. Gastone to elektryczny pick-up do zarządzania usługami komunalnymi w ośrodkach miejskich i na obszarach prywatnych. Jest to pojazd zeroemisyjny, posiadający nieograniczony dostęp, mogący poruszać się nawet w obszarach pieszych i o ograniczonym ruchu.

Kompaktowe rozmiary ułatwiają poruszanie się nawet w najwęższych uliczkach historycznych centrów.

Zastosowanie: centra wystawiennicze, lotniska, porty, dystrybucja na dużą skalę, rynki (ogólne, rybne, owocowe i warzywne), zintegrowane firmy logistyczne, magazyny, domy towarowe, centra handlowe, transfer, serwis techniczny, transport towarów.

ZASTOSOWANIE W PRZEMYŚLE

Pojazdy elektryczne Gastone i Geco mogą znaleźć szerokie zastosowanie w przemyśle. Ich kompaktowe rozmiary, duża ładowność i zasięg sprawiają, że zdecydowanie usprawniają pracę.

Dzięki małemu promieniowi skrętu są łatwe w prowadzeniu i można nimi dojechać niemal wszędzie. Pozwala to na lepsze rozplanowanie tras i procedur operacyjnych. Funkcjonalność ta pomaga na skrócenie czasu i kosztów.

Modułowa konstrukcja pojazdu pozwala na zestawianie szerokiej gamy rozwiązań w zależności od potrzeb.

Dostępnych jest kilka rodzajów pojazdu ze względu na zabudowę: od zamkniętego vana po wywrotkę, od stojaka i plandeki po zabudowę izotermiczną.